SinnerS

Witamy na Forum Klanu Sinners


#1 2007-12-05 01:15:25

Optima

New Poster

Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 6
Punktów :   

Regulamin!!

Jak mówiłam tak też zrobiłam no nie mogę na razie umieścić go tam gdzie powinien być więc będzie tutaj



1.  Gracz może należeć TYLKO do jednego klanu.

2.  Każdy klanowicz jest zobowiązany do zgłoszenia na forum swojej chwilowej nieobecności w grze.

3.  CL ustala kolejność składania itemow. Głównym kryterium jest czas bycia w klanie oraz AKTYWNOSC w nie których przypadkach mogę zmienić kolejność. W przypadku, gdy klanowicz sam uzbiera wszystko na dany item i będzie mu niewiele brakowało będę wtedy dokładał/a brakujące rzeczy o ile będę je posiadał/a. Osoby, które nie oddają matsow i keyow (min b grade oraz bladow) wypadają z kolejki bądź tez trącą prawo do składania itemu przez klan.

4.  W klanie obowiązuje zasada "pomagania sobie" czy to w formie sprzętu, kasy jak również expienia (party) w szczególności uwzględniając wypady klanowe po matsy i keye.

5.  Kara, jaka ustaliliśmy za dobrowolne odejście z klanu to zwrot WSZYSTKICH ITEMOW, które dostali lub tez w części sie im pomogło złożyć (równowartość) w przeciwnym wypadku będziemy utrudniać grę.

6.  Osoby, ktore zamierzają zakończyć grę na naszym serwerze zobowiązane są o przekazanie swojego całego ekwipunku na rzecz klanu (być może przyspieszy to rozwój, a osobie odchodzącej i tak się nie przyda).

7.  Każdy, kto nie będzie przestrzegał niniejszego regulaminu będzie traktowany jako osoba, która DOBROWOLNIE OPUSZCZA NASZ KLAN

8.  Niniejszy regulamin jest obowiązujący i w miarę potrzeb ten temat będzie edytowany i wprowadzane będą poprawki.

9.  Każdy klanowicz zgadza się na warunki zawarte w tym regulaminie. W przypadku jakichkolwiek pytan i propozycji zmian regulaminu piszcie o tym.

10.  Poniżej proszę się podpisać (nowym postem), że się zgadzamy z warunkami.

Offline

 

#2 2007-12-05 06:37:44

Linker

Post Dealer

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Regulamin!!

Hehe pisałem o regulaminie już daaaawno, ale mnie olano jak z większością moich uwag. Moje odejście chyba dobrze wam zrobiło.

P.S.
Może być też coś o kulturze graczy i godnym reprezentowaniu klanu

P.S.2

Optima napisał:

10.  Poniżej proszę się podpisać (nowym postem), że się zgadzamy z warunkami.

Na forum zaglądają tylko nieliczni więc nie licz na wiele podpisów. Ale to taki szczegół.

Ostatnio edytowany przez Linker (2007-12-05 06:43:11)

Offline

 

#3 2007-12-05 09:58:42

Rossie

New Poster

5885632
Skąd: Zdzieszowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin!!

grac nie gram, ale macie mojego spoila, wiec wypadaloby zebym zaakceptowal regulamin ;]


BD ---> Apocalypse666
BH ---> Rossie
TH ---> Raiden

<---| SinnerS the BesT |--->

Offline

 

#4 2007-12-05 14:11:20

Mizu

New Poster

8223991
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-10-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Regulamin!!

no ja sie zgadzam

Offline

 
Server na którym gramy: http://gof.xt.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumzswnf.pun.pl www.wsap.pun.pl www.gientasy.pun.pl www.pokemonland.pun.pl www.pg-clan.pun.pl